| Наші реалізовані проєкти

З кожним роком ми не лише ростемо, але й втілюємо нашу місію - принести доступний комфорт для наших містян. Навіть у важкі часи ми залишаємося вірні цій цілі. Протягом останніх років ми успішно побудували більше ніж 50 будинків, створюючи сучасне та зручне житло для вашого життя.

Запрошуємо вас ознайомитися з нашими останніми завершеними проєктами, щоб переконатися в якості нашої роботи та відчути справжній комфорт, який ми пропонуємо.

Illustration

МІКРОРАЙОН

Joy(вул. Шевченка 25)

Житловий комплекс «Joy Townhouse» – наймасштабніший проєкт «BudLis-M». На території площею 4 га заплановане зведення 7 будинків заввишки 4 метрів. Проєкт забудови мікрорайону, що розташований в центрі міста та яким ми дуже пишаємося. Тут ви знайдете таунхауси, квартири, а також приміщення громадського призначення з офісами та магазинами. Закрита територія - ваша безпека та комфорт.

Illustration

Квартирний будинок вул. Шевченка 72

  1 будинок 
  32 квартир
  Введено в експлуатацію 2021 р.

Квартирний будинок на 4 поверхи зі зручним плануванням, зі всіма комунікаціями, індивідуальне електричне опалення, електро розводка, централізована каналізація, водопостачання, під чистову обробку, закрита територія, центр міста та інфраструктура в пішій доступності.

Житловий масив вул. Липова

  23 будинки 
  Власна територія
  Будівництво 2017 р.

Зведено житловий масив з індивідуальним підходом до власників. Адже кожен будинок хоч і побудований в схожих стилях, має свій дизайн та колір, оснащений власною територією, паркомісцем та іншими зручностями. Це справжній простір для комфортного життя в тиші від міста.

Офісні приміщеннявул. Шевченка

  Будівлі громадського призначення з офісами та магазинами
  Введено в експлуатацію 2020 р.

Наша активність не обмежується лише житловим будівництвом. Ми також із завзяттям будуємо окремі будівлі громадського призначення, об'єднуючи в них офіси чи кабінети під оренду, а також магазини чи кафе.

Таунхаусивул. Шевченка 25а

  2 таунхауси
  29 квартир
  Введено в експлуатацію 2019 р.

Кожен власник двоповерхового таунхаусу отримує паркомісце і невелику земельну ділянку, де можна облаштувати місце для пікніка, розбити клумбу чи дитячий ігровий комплекс. Закрита територія та центральне розташування.

Квартирний будиноквул. Шевченка 33

  1 будинок
  32 квартири
  Введено в експлуатацію 2022 р.

Квартирний будинок біля центру міста Бориспіль. Загалом будинок вміщає в себе 32 квартири, які поєднують в собі центральну локацію та комфорт сучасного житла за доступною ціною.

Illustration

Таунхаусивул. Головатого

  2 таунхауси
  28 квартир
  Введено в експлуатацію 2018 р.

Житловий комплекс, що має закриту територію та 2 окремі будинки на 28 таунхаусів. Кожен власник гарантовано має безпечний дворик з власним парковим місцем, освітлену та зелену зону біля комплексу, чудове розташування біля школи та іншої важливої інфраструктури.

Зацікавили наші роботи?Переходьте дивитися наш відділ продажу